Společnost Kontech Electronics, založená v roce 2009, je společností se zahraničními investicemi se základním kapitálem 10 milionů HK $. Jde o vědecký výzkum a vývoj, výrobu a prodej u jednoho z výrobců. Společnost sídlí v ulici Dalang v okrese Longhua v Shenzhenu a rozkládá se na ploše 8000 kilometrů čtverečních. Hlavními produkty jsou profesionální TV, komerční displej a inteligentní terminál. Všechny produkty prošly UL, CB, CE, EMC, MEPS, ETL a dalšími mezinárodními certifikacemi.

S dlouholetými zkušenostmi zakladatele v elektronických oborech, stejně jako s profesionálním týmem pro výzkum, vývoj a prodej, Kontech postupně vytvořil produktovou řadu, které dominuje segmentovaný trh a diferencované produkty, díky čemuž společnost vyčnívá z řady konkurentů a stává se přední značka v oblasti profesionální TV a inteligentního displeje. Klíčoví členové týmu výzkumu a vývoje, inženýrství, managementu a marketingu jsou z předních společností v zemi. V současné době má společnost celkem více než 200 zaměstnanců a více než 40 specialistů ve výzkumných a vývojových a inženýrských odděleních. Produkty vyvinuté společností Kontech se spoléhají na silné technické inovace a uspokojují potřeby svých zákazníků. A co víc, společnost Kontech vlastní více než 100 technických patentů a byla oceněna jako „National High-tech Enterprise“, „Guangdong Specialized and Innovative Enterprise“, „Excellent Foreign Investment Enterprise“, â € œChina Mechanical and Electrical Products Import and Export Class A Credit Enterpriseâ € .

V souladu s filozofií řízení značky „Vytváření hodnoty pro zákazníky, sdílení hodnoty s uživateli“ Kontech nikdy nepřestává inovovat a optimalizovat své produkty, neustále vytváří zobrazovací zařízení s nejlepší kvalitou, nejlepším výkonem a nejlepší uživatelskou zkušeností z pohledu uživatele. potřeby. Mezitím má kompletní a dokonalý systém poprodejních služeb, který prostřednictvím proaktivní a rychlé reakce stanoví spokojenost zákazníků jako prioritu.

Díky vynikající kvalitě produktů a efektivnímu zákaznickému servisu jsou Kontech široce uznávány a přijímány na globálním trhu, produkty byly exportovány do více než 100 zemí a regionů, jako jsou Spojené státy americké, Velká Británie, Německo, Francie, Itálie, Japonsko, Rusko, Jižní Korea, Singapur, Hong Kong a tak dále. Více než 200 zákazníků z celého světa si zakoupilo naše speciální televizní a komerční vybavení.

V budoucnu se Kontech, technicky orientovaná a zákaznicky orientovaná společnost, bude i nadále soustředit na špičkové technologické inovace a poskytovat veřejnosti ještě lepší produkty.


Událost roku