Jak vypadá profesionální voděodolná venkovní televize?

- 2021-08-27-

Profesionální vodotěsná venkovní televize je skutečným smyslem venkovní chytré televize, má nejen lepší vodotěsnost vůči extrémnímu počasí, kvalitu obrazu s ultra vysokým rozlišením, vynikající zvukový efekt, lehký a odolný plášť, jehož cílem je poskytnout zákazníkům dokonalý zážitek z poslechu venku.

Úroveň ochrany televizoru až do IP55 může být prachotěsná, vodotěsná, UV záření a tak dále. Speciální vysoce kvalitní vodotěsné dálkové ovládání IP67, vhodné pro všechny druhy extrémního počasí.

Profesionálně certifikované Smart TVS běží na Linuxu a mají předinstalované aplikace Netflix, YouTube, Facebook, Accuweather, Mirracast RX, Vudu, Pandora HTML5 a další. I když je APP upgradována, operace nebude ovlivněna. Uživatelé již nebudou muset čelit potížím s připojením k jiným televizním zařízením, aby mohli sledovat Stream TV.


Bezdrátový výstup Bluetooth: Vestavěný modul Bluetooth lze snadno připojit k externím reproduktorům bez připojení firmwaru, takže vaše reproduktory lze umístit volně bez omezení prostoru. Zároveň jsou zabudovány dva vysoce výkonné boxové reproduktory, které zajišťují, že si venkovní prostředí může vychutnat dokonalý prostorový zvuk.

Od korálkového designu podsvícení až po přední konec Open Cell přijímá venkovní standardy, ve srovnání s běžnými domácími televizory delší životnost, odolnější vůči teplu. Tělo využívá plně uzavřený hliníkový design, jedinečnou vnitřní fyzikální strukturu technologie tepelné vodivosti, která se snadno zahřívá a účinně snižuje hmotnost produktu. Nastříkaný venkovní speciální diamantovou barvou, účinně chrání produkt při manipulaci, instalaci a použití procesu se neobjeví škrábance, problémy s rzí. Všechny konektory televizoru směřují dolů a jsou chráněny odnímatelnými kryty, které zajišťují snadné zapojení a celkovou ochranu televizoru při použití ve venkovním prostředí.

Hlavními produkty společnosti Kontech Electronics Co., Ltd jsou speciální TV, komerční displej, inteligentní terminál atd. Všechny produkty prošly UL, CB, CE, EMC, MEPS, ETL a dalšími mezinárodními certifikacemi. Díky dlouholetým zkušenostem zakladatele v oboru, stejně jako profesionálnímu technickému VÝZKUMU a vývojovému a prodejnímu týmu společnost postupně vytvořila produktovou řadu, v níž dominuje segmentovaný trh a diferencované produkty, díky čemuž společnost vyčnívá od svých vrstevníků a stává se vedoucí značkou. v oblasti speciálních TV a inteligentních displejů. Získala vyznamenání národního High-tech podniku, specializovaného nového podniku provincie Guangdong, národního vynikajícího podniku pro zahraniční investice, čínského mechanického a elektrického zboží Import a export úvěrového podniku třídy A a tak dále.