Zrcadlový vodotěsný televizor, udělejte život zajímavějším!

- 2021-08-27-

Zrcadlový vodotěsný televizor, obvykle lze také nazývat zrcadlový televizor, vodotěsný televizor, magický zrcadlový televizor atd., ve stavu použití nemá žádný rozdíl od běžného televizoru pro domácnost.

Zrcadlový vodotěsný TV zobrazovací panel je navržen tak, aby se kombinoval ve vlastním zrcadle a LCD obrazovce, použijte zrcadlově vodotěsný televizor má také funkci zrcadla, když zapnete televizi, může to být televize, počítačová data, připojení Android Wifi atd. velmi jedinečný způsob, jak před vámi prezentovat, pokud se nepotřebujete dívat na televizi, vypněte televizi, LCD obrazovka bude zcela neviditelná, takže ji lze použít jako jemné zrcadlo nebo krásnou dekoraci.

Koupelnové zrcadlo voděodolné TV má silný vodotěsný výkon, takže je velmi vhodné do koupelny. Ať už nástěnná instalace nebo vestavěná instalace, lze ji dobře integrovat do koupelny. Díky speciálnímu pouzdru a základní desce LCD je zrcadlově vodotěsný televizor se silnou odolností proti vlhkosti. Zatímco pohodlná koupel, při sledování jejich oblíbeného televizního seriálu, variet či novinek, musí být velmi příjemná věc.

Vzhled zrcadlové televize porušil normu. Televize, která dodává našemu životu nový rozměr, se již neomezuje pouze na obývací pokoj, koupelnu a kuchyň. V současné době se zrcadlová vodotěsná televize Kangrong stále více používá v domácnostech, hotelech, nemovitostech, koupání, bazénech a dalších scénách.