Smart TV to umí

- 2021-09-09-

Jako vládce zábavy v obývacím pokoji lze říci, že postavení televize v posledních letech je nejisté. Sledováním živého vysílání, hraním her a sledováním zpráv trávíme spoustu času na malé obrazovce našeho mobilního telefonu. Chcete během Svátků jara kromě posezení u televize a sledování pořadu zažít něco nového s nově zakoupenou velkoplošnou televizí?
Nejprve vás naučíme nejzákladnější operace. Interakce na více obrazovkách se v podstatě stala nezbytnou funkcí chytrých televizorů. Stažením mobilní APP nebo WeChat můžete připojit svůj mobil k televizoru a můžete přímo ovládat televizor prostřednictvím mobilního telefonu, čímž se zbavíte některých infračervených dálkových ovladačů. Obtíže při provozu zařízení. Kromě toho mohou některé televizní produkty také vyhledávat filmy a dotazovat se na počasí prostřednictvím mobilních telefonů a přenášet videa a fotografie z mobilních telefonů přímo do velkoplošných televizorů.
Metoda je velmi jednoduchá. Obecně můžeme na trhu televizních aplikací vyhledat „Mobile Screen Projection“ nebo „WeChat Internet“, stáhnout příslušný software a naskenovat QR kód, abychom realizovali propojení mezi mobilním telefonem a televizorem. Jediná věc, kterou je třeba poznamenat, je, že musíme dát televizi a mobilní telefon pod stejnou WIFI.
K song nepotřebuje mikrofon a telefon může fungovat jako on!
Televizní karaoke není novinkou, ale ne každý má doma mikrofon. Díky tomu jsou tyto aplikace písní K ozdobou. Jak se televizory stávají inteligentnějšími a jejich základní konfigurace jsou stále vyšší a vyšší, objevilo se mnoho funkcí černé technologie, například mobilní telefony mohou fungovat jako mikrofony pro zpěv písní.
Jíst kuře, sláva krále, televize je všemocná
Efekt hraní her na obrazovce mobilního telefonu skutečně není ideální. Chvíli koukat na mobil a chvíli koukat na televizi výrazně zvýší šanci na falešné přehmaty a zážitek se značně zmenší. V tuto chvíli bychom si mohli koupit nějaké vybavení, abychom si hru zpříjemnili.
VR, AR, tyto černé technologie televizory to také umí
O spojení VR a TV lze říci, že jde o nový trend. Princip VR TV je vlastně velmi jednoduchý. Připojte mobilní telefon k televizoru prostřednictvím místní sítě. Po připojení bude pozorovací úhel televizoru sledovat a měnit rotaci mobilního telefonu a mobilní telefon se zobrazí na obrazovce televizoru. Po vložení mobilního telefonu do náhlavního displeje VR a jeho nošení se na obrazovce televizoru zobrazí obsah, který lidé vidí ve VR, aby bylo dosaženo 720° panoramatického zážitku.
Zábava VR TV spočívá v tom, že když si nasadíte VR headset a ponoříte se do hry, přátelé vedle vás mohou hru synchronně sledovat na televizi. Každého nezajímá, jak ostrá je vaše operace, jen abyste viděli, jak vypadáte, když se leknete a upadnete.
AR (Augmented Reality), tato technologie kombinuje virtuální svět se skutečným světem a generuje interakci.
Zážitek ze hry AR vyžaduje profesionální kameru, kterou lze napájet připojením televizoru přes USB, plug and play a není třeba instalovat žádné ovladače. Během zážitku se kamera používá k zachycení obrazu prožívajícího, přidání virtuálního obrazu ke skutečné scéně a můžete získat smyslový zážitek, který je v každodenním životě obtížné nahmatat.

Výše uvedené funkce jsou docela praktické, některé aplikace sice nejsou dokonalé, ale neotřelý zážitek skutečně může přinést více zábavy, pospěšte si a vyzkoušejte.