Proč si cizinci rádi instalují televizi do koupelny?

- 2021-09-29-

V Číně má každá domácnost televizi, která je v podstatě instalována v obývacím pokoji. Malý počet rodin se také rozhodne nainstalovat jeden do pokoje, ale jen velmi málo z nich je instalováno v koupelně. proč? Důvod je prostý. Jedním z nich je, že nepotřebujeme tolik televizorů. Druhým je, že naše domácí televizory nejsou vhodné do koupelen a jejich úroveň ochrany nemůže splňovat požadavky koupelen. Vodotěsné koupelnové televizory Kang Rong jsou v zahraničí velmi oblíbené. Dnes tedy budu mluvit o tom, proč si cizinci rádi instalují televizory do koupelen.

Jedna, pramení z konečného hledání života
1. Snaha o dokonalost ve výzdobě místnosti
V Evropě a Americe je hodně půdy a privatizace, hlavně vily a farmy. Jsou velmi opatrní ohledně vnějšího designu a vnitřní výzdoby domu. Styly dekorace, které často slýcháme, jsou evropské a americké styly. Jistě jste už slyšeli o viktoriánském stylu, francouzském stylu, anglickém venkovském stylu a minimalismu. Doktrínový styl, severský styl, námořnický styl, industriální styl atd. Bez ohledu na styl působí velmi teple a pohodlně a plný uměleckého cítění. I když si do koupelny nainstalujete televizi, nekoupíte si jen jednu, ale profesionální voděodolnou televizi. Barva okraje televizoru není černá z našich běžných domácností, ale barva okraje televizoru je přizpůsobena podle celkového stylu dekorace. Nechte televizi a koupelnu dokonale propojit.

Dva. životní styl
Každá země má svou vlastní kulturu, životní návyky atd. V evropských a amerických rodinách budou mít koupelny vany. Například ve Spojeném království tráví mnoho lidí ve vaně 1-2 hodiny. Dříve se při čtení novin a knih koupali. Nyní díky voděodolnému televizoru mohou sledovat zprávy v reálném čase nebo přímo sledovat televizi. , filmy, estrády atd.


Za třetí, výhody KangronguVodotěsný televizor
Televizor je instalován v koupelně a musí být vodotěsný, vodotěsný a odolný proti páře, odolný vůči vysokým teplotám atd. Vodotěsný televizor Kangrong má silný vodotěsný výkon. Jeho speciální pouzdro a hlavní deska LCD obrazovky tvoří zrcadlovoděodolný televizormají silnou ochranu proti vodní páře a vestavěný způsob instalace lze dokonale integrovat do koupelny. Není tedy třeba se bát, že se televizor při instalaci v koupelně poškodí a není třeba se bát, že by televizor při instalaci v koupelně nebyl na svém místě. Díky svým výhodám si Kangrong Vodotěsný televizor získal přízeň zákazníků.