Specifické metody pro hydroizolaci venkovních televizorů

- 2021-09-29-

Jak název napovídá, venkovní televizory se používají venku a venkovní prostředí je poměrně drsné. Například vysoká teplota v létě, studené vlny v zimě a občas silný vítr, silné deště a husté sněžení. Pokud v těchto ohledech neodvádíte dobrou práci,venkovní televizorynebude moci fungovat. Proto je hydroizolace venkovních televizorů velmi důležitou otázkou.
Zde je stručný úvod ke konkrétním metodám hydroizolace venkovních televizorů:

1. Přerušte netěsnost
Pokudvenkovní TVa zadní panel jsou těsně spojeny, pod nimi musí být netěsnící otvor. K úniku vody slouží tzv. průsakový otvor. Bez ohledu na to, jak těsně jsou přední a zadní část venkovního reklamního LCD stroje propojeny, je v něm v průběhu let stále více či méně vody. Pokud v dolním ústí není žádný prosakující otvor, voda se bude časem hromadit více a více. Pokud prosakuje dírou, voda odteče, což může hrát dobrou voděodolnou impregnaci, je také dobré pro oddálení životnosti venkovního LCD reklamního stroje.

2.přidejte zadní desku k utěsnění lepidla
Při instalacivenkovní TVsady, nepřidávejte zadní panel nebo zadní panel bez tmelu. Postupem času se elektronické součástky nevyhnutelně dostanou do vody a reklamní přehrávač s venkovní LCD obrazovkou bude mít časem problémy. Nejobávanější z elektronických součástek je voda. Jakmile voda vstoupí do okruhu, způsobí spálení okruhu. Tyto problémy, které lze vyřešit hned po ruce, nelze ignorovat.

3.příslušný řádek

Při instalaci anvenkovní TV, musíte zvolit vhodný vodič pro připojení zástrčky. Obecně dodržujte zásadu velký a ne malý, to znamená, že se počítá celkový výkon venkovní TV. Použijte o něco větší drát. Nejlepší je nepoužívat jen nebo příliš malé. Vodiče, které mohou snadno způsobit spálení vodičů, a tím ovlivnit bezpečný provoz venkovních televizorů.