Funkce sauny TV

- 2021-09-30-

Sauna TVje také malá LCD TV používaná v salonku nebo masážní místnosti některých rekreačních a zábavních míst, jako jsou sauny, koupaliště a lázeňská centra. Jeho hlavní funkcí je, aby hosté sledovali a užívali si televizní programy, aby si hosté mohli službu lépe užít, a neovlivní to odpočinek ostatních hostů.

Sauna TVfunkce

1. Nyní, když se technologie LCD a technologie LED displejů staly populární, od roku 2011 se obrazovkytelevizory Sannabyly obecně nahrazeny LED displeji nad 19 palců.

2. Na saunové televizi může podnik nastavit, aby startup zobrazoval firemní LOGO, což může lépe propagovat a vylepšit firemní image.

3. Zdroj signálu při zapnutí lze uzamknout nebo lze uzamknout stav AV/VGA heslem, aby se hosté při ladění kanálu sami nepřepnuli do stavu AV/VGA.

4. Můžete uzamknout určitý kanál, to znamená, že můžete zobrazit určitý kanál, když ho zapnete, nebo firemní video.

5. Lze nastavit maximální limit hlasitosti, aby se hosté při používání televizoru mohli vyvarovat toho, aby byl zvuk příliš hlasitý a neovlivňoval ostatní hosty a vytvořil tak tichou a pohodlnou atmosféru.

6. Můžete omezit funkci vyhledávání kanálů a zamknout nabídku vyhledávání, abyste zajistili, že celý televizní kanál bude sjednocený a pohodlnější pro správu.