Profesionální RV TV zpříjemní vaše cestování

- 2021-10-07-

Vzhledem k tomu, že ve Spojených státech a v Evropě existuje více kempů pro obytné vozy a podpůrná opatření jsou poměrně vyspělá, jsou obytné vozy v Evropě a Spojených státech velmi oblíbené. Z hlediska dat se Evropa nachází v době silné dynamiky rozvoje obytných vozů. Od vypuknutí hospodářské krize v roce 2008 přesáhla produkce obytných vozů ve Spojených státech 2,4 milionu kusů. Doposud počet RV ve Spojených státech přesáhl 10 milionů, což znamená, že každých 10 Američanů. Mezi nimi jedna osoba vlastní obytný vůz. Z pohledu trhu se americký trh s obytnými vozy vyvíjí relativně hladce a celý evropský trh s obytnými vozy vykazuje růstový trend.

S rostoucí poptávkou po karavanech roste i poptávka po karavanech. RV TVje jedním ze základních nezbytných spotřebičů. Dokáže nejen zabavit váš volný čas v autě, ale také vám nenechá ujít skvělé filmy a důležité novinky.
Kang Rong se již 12 let zabývá výzkumem a vývojem a výrobou speciálních televizorů, které se vyvážejí především do Evropy, Ameriky, Austrálie, Nového Zélandu a dalších zemí. Je to profesionální výrobceRV televizory. Protože různé země mají různé požadavky na RV TV, budou naše RV TVupraveny podle země vývozu, což je plně v souladu se standardy RV hlavních zemí.

Když už o tom mluvíme, jistě se najde mnoho přátel, kteří se chtějí zeptat: Není možné používat běžné domácí televizory na?RV televizory? Ano, běžná domácí televize není vhodná. Redaktor si s vámi popovídá o rozdílech a podobnostech mezi profesionálními RV televizory a běžnými televizory pro domácnost. Proč používat profesionální RV TV? Podrobnosti jsou následující:

1.: Při spuštění RV TVnapětí náhle stoupne, pokud napětí není široké, dojde k vypálení TV.

2.: Kang Rong nezávisle navrhl pouzdro a prošel vibračním testem. Hrboly jsou nevyhnutelné, když RV jede. Při použití běžného televizoru v domácnosti lze pouzdro snadno rozbít.

3. Může být přímo připojen k externím reproduktorům a také podporuje bezdrátové připojení Bluetooth; Rozhraní HDMI s funkcemi ARC, CEC a MHL.

4.: Kang Rong'sRV TVmá vestavěné DVD a jeho design je v jedné rovině s nástěnným držákem, což může šetřit místo.

5. Stejně jako domácí televizory, profesionálníRV televizorytaké podporuje Android WiFi připojení.

6., Zvuk je hlasitější a trojrozměrnější než tradiční reproduktory a kvalita zvuku je lepší. I během jízdy je zvukový zážitek velmi dobrý.

7. Díky širokému pozorovacímu úhlu 178°/178° je obraz v každém pozorovacím úhlu velmi přirozený.

Stručně řečeno, televizor instalovaný v obytném voze by měl být vybaven profesionálemRV TVaby bylo cestování bezpečnější a bez starostí! Společnost Kang Rong se zavázala vytvářet nejlepší profesionální, vizuální a sluchové RV TV, aby byla vaše cesta příjemnější!