Venkovní voděodolná chytrá televize, zasloužíte si to!

- 2021-10-07-

Profesionální voděodolná venkovní televizeje skutečný venkovní chytrý televizor. Nejen, že má lepší vodotěsný a extrémní výkon, kvalitu obrazu s ultra vysokým rozlišením, vynikající zvukové efekty, lehkou a odolnou skořepinu a jejím cílem je poskytnout zákazníkům dokonalý zážitek z venkovního konkurzu.
Úroveň ochrany televizoru dosahuje IP55, což může být prachotěsné, vodotěsné, odolné proti UV záření atd. Vyhrazený dálkový ovladač s vysokou úrovní ochrany IP67, vhodný pro všechny druhy extrémního počasí.

Profesionálně certifikovaná Smart TV používá operační systém Linux a předinstalované aplikace jako Netflix, YouTube, Facebook, Hotather, Mirracast RX, Vudu, Pandora HTML5 atd. I když je APP upgradována, nebude to mít vliv na provoz. Uživatelé již nemusí čelit problémům s připojením dalších televizních ovladačů ke sledování Stream TV.

Bezdrátový výstup Bluetooth: Vestavěný modul Bluetooth lze snadno připojit k externím reproduktorovým zařízením bez připojení firmwaru, takže vaše reproduktory lze umístit libovolně bez omezení prostoru. Zároveň jsou zabudovány dva vysoce výkonné skříňové reproduktory, které zajistí, že si při použití ve venkovním prostředí můžete vychutnat dokonalý prostorový zvuk.

Otevřená buňka od designu korálků podsvícení až po přední část přijímá venkovní standardy, má delší životnost a je odolnější vůči teplu než běžné televizory pro domácnost. Tělo využívá plně uzavřený design hliníkového profilu a jedinečná technologie vnitřního fyzikálního vedení tepla snadno odvádí teplo a účinně snižuje hmotnost produktu. Venkovní speciální diamantový nátěr je nastříkán, aby účinně chránil produkt před poškrábáním a rzí během přepravy, instalace a používání. Všechna rozhraní televizoru směřují dolů a jsou chráněna odnímatelným krytem, ​​který zajišťuje pohodlné zapojení a zároveň poskytuje komplexnější ochranu televizoru při použití ve venkovním prostředí.