Rozdíl mezi venkovní TV a domácí TV

- 2021-10-08-

Rozdíl mezi těmito dvěma je v podstatě následující:

(1) Vodotěsná funkce: Odpřehrávač venkovní reklamyje umístěn v exteriéru, musí být považován za vodotěsný. Pokud voda unikne, způsobí to během používání únik elektřiny, což představuje bezpečnostní riziko a ohrožuje životy ostatních. Proto se hydroizolace stala nejvyšší prioritou pro testování venkovních strojů.
(2) UV ochrana: Displej je nejkřehčím místem navenkovní reklamní stroj. Jeho křehkost se neprojevuje pouze v odolnosti vůči napadení, ale také v aspektech, jako je venkovní expozice. Venku nedostatečná ochrana před ultrafialovým světlem zkrátí životnost obrazovky LCD a způsobí změnu barvy. Volba LCD obrazovky a vnějšího skla musí být pečlivě vybrána a otestována před použitím na venkovní jednotce.
(3) Prachotěsná funkce: Obecně se televizory používají pouze v malých prostorách, jako jsou domácnosti a obývací pokoje. Relativně řečeno, prostředí použití je relativně čisté, regulace teploty a vlhkosti je rozumná a proud lidí není velký. Téměř všechny venkovní jednotky jsou umístěny v místech se silným provozem a provozem. Každý den lidé přicházejí a odcházejí, což má za následek, že ve vzduchu poletuje spousta prachu. Pokud neexistuje dobrá ochrana, způsobí to pronikání prachu do vnitřku stroje a přilnutí k vedení, což způsobí, že stroj nebude možné normálně používat.
(4) Rozdíl v materiálu vnějšího rámu stroje: To je také největší rozdíl mezi venkovním strojem a TV. Každý ví, že televizory obvykle používají jako nosný plastový kryt, který je vhodný pouze pro běžné vnitřní použití. Pokud je plastový obal vystaven větru a slunci po dlouhou dobu, rychlost stárnutí bude velmi rychlá. Při výběru materiálů pro venkovní jednotky je proto třeba nejprve zvážit problém stárnutí. Vnější plášť venkovních jednotek proto obvykle používá jako hlavní mechanismus pozinkovaný plech (ocelový plech) o tloušťce 1,5 mm nebo více, se super antikorozní práškovou barvou ve spreji, takže jej lze použít v Survive kdekoli venku, což výrazně zvyšuje bezpečnost. na veřejných místech. Venkovní stroj proto potřebuje k dokončení mnoho procesů od výroby po expedici a poté až po dodání.
(5) Rozdíl v jasu: Od LCDvenkovní reklamní strojese obvykle objevují na otevřených a dobře osvětlených místech, jas domácích televizorů a civilních displejů je obtížné splnit, takže zvýraznění je také komerčním displejem, jako jsou LCD venkovní reklamní přístroje a síťové reklamní přístroje. Hlavním rysem zařízení je, že je mnohem vyšší než jas televizní obrazovky. Venkovní jednotka může realizovat automatickou citlivost na světlo a automaticky upravit jas obrazovky podle jasu venkovního světla.
Zároveň jej můžeme také přizpůsobit zákazníkům podle jejich potřeb a scénářů použití venkovních jednotek. Jako je monitorování životního prostředí, chytrá veřejná doprava, monitorování davu, scénické spotové služby atd.
(6) Rozdíl v životnosti: Protože umístění televizoru se liší od umístění televizoruvenkovní reklamní stroj, televizor nelze zapnout a hrát nepřetržitě po dobu 24 hodin a reklamní automat obvykle musí pracovat dlouhou dobu bez přerušení, což vyžaduje vynikající stabilitu a výkon odvádění tepla je dobrý. Proto venkovní reklamní stroj používá průmyslové vysokoteplotní LCD obrazovky s vysokým jasem. Základní deska i napájecí zdroj využívají zařízení s vysokým zabezpečením. Ve specifických případech je lze zapnout a hrát nepřetržitě po dobu 18 hodin nebo dokonce 24 hodin. . V moderní obchodní společnosti se k výpočtu peněz používá čas a stabilita komodit přímo určuje velikost příjmu.