Fitness chytré zrcadlo, seznamte se s lepším já

- 2021-10-09-

Tichokouzelné zrcadloje jako zrcadlo a můžete se s outfitem vyfotit, abyste si každý den krásně vyšli. Tiché kouzelné zrcadlo je také jako umělecké dílo, ultratenké, provedení s kovovým rámem, krásný vzhled, nalepení na zeď je jako umělecké dílo.

Thekouzelné zrcadlopři práci je jako inteligentní robot s unikátním zrcadlovým displejem, dotykovým ovládáním, snímáním lidského těla a technologií měření fyzické zdatnosti; mozek ukládá vědecká data, což vám umožňuje hlouběji porozumět sami sobě. Systém obsahuje zdravotní skóre, stupeň obezity, BMI, standardní hmotnost, množství pro kontrolu hmotnosti, množství pro kontrolu tuku, rozsah zdravé hmotnosti, množství pro kontrolu svalové hmoty, míru tělesného tuku, tukovou hmotu, svalovou hmotu, množství vody, základní spotřebu energie, míru svalové hmoty, míra vody, index viscerálního tuku, kostní hmota, kosterní svalstvo, hmotnost bílkovin, míra bílkovin, míra podkožního tuku, velikost těla, tělesný věk atd. Zaznamenává také denní dobu cvičení, tepovou frekvenci cvičení, efektivní dobu spánku, hluboký spánek času, a sdělí vám dobu vhodnou pro cvičení, doporučení stravy atd. Díky tomu si budete více uvědomovat svou fyzickou kondici, svůj stav včas upravíte, udržíte si jej po určitou dobu a budete být zdravější a krásnější.
Kouzelné zrcadlo v práci je také jako osobní trenér. Kang Rong'skouzelné zrcadlomá vědecký fitness systém, využívá nejnovější technologii inteligentního vnímání AI a vestavěná neuronová síť chytrého fitness terminálu (inteligentního zrcadla) bez opotřebení bude shromažďovat informace o lidském pohybu. (Výsledky klasifikace rozpoznání rychlosti, směru, úhlu a akce) jsou shrnuty a zpracovány pomocí algoritmů, zabaleny a odeslány uživatelům v pohybu. Tak, abyste dosáhli dokonalého zážitku vědecké zdatnosti a efektivní zdatnosti. Dokáže také přesně opravovat chyby, zpětnou vazbu pohybu v reálném čase, automaticky rozpoznávat tréninkové vybavení a dávat návrhy jako od profesionálního trenéra, aby byly vaše pohyby přesnější a profesionálnější.

Fitness systém Magic Mirror má také personalizovaný tréninkový systém. Na displeji chytrého zrcadla si můžete přímo vybrat fitness kurzy, které potřebujete, jako je aerobní trénink, boxerská cvičení, silový trénink, jóga, Tai Chi, tanec, balet na tyči, fyzické testování, HIIT/TABATA, Zumba, funkční trénink, fyzická fitness, golf, můžete cvičit při sledování tutoriálu. Systém obsahuje velké množství kurzů, které vám mohou pomoci komplexně zlepšit vaši fyzickou zdatnost.