Řešení na vlhkost TV

- 2021-10-11-

Thetelevizeje hlavním nástrojem zábavy v našem každodenním životě. Pokud je televizor delší dobu vystaven vlhkému vzduchu, zvlhne. Je velmi vzácné, že televizory na severu zvlhnou a televizory na jihu jsou často vlhké. Když televizor zvlhne, způsobí to řadu problémů, jak to tedy vyřešit, když televizor zvlhne?

2 , pokud nevíte, jak to demontovat, nedělejte to. Lidé, kteří tomu rozumí, vám mohou pomoci jej demontovat a pouze demontovat jednoduchý vnější plášť. Nemůžete se ho dotknout věcmi, které jsou uvnitř příliš sofistikované. V tuto chvíli můžete televizor umístit na suché a větrané místo a nechat jej přirozeně vyschnout. Po zaschnutí na vzduchu můžete nainstalovattelevizeshell a poté zapněte televizi a sledujte.

2. Někdy, když je televizor vlhký, každý si bude myslet, že je vlhký displej televizoru. Ve skutečnosti je to špatné chápání. Pokud je televize normálně vlhká, pak je obrazová trubice v podstatě v pořádku a může to být televize. Objímka trubky je vlhká, pokud je objímka trubky vlhká, musí se objímka televize vyměnit nebo musí být objímka vysušena na vzduchu.

3. Poté, co je televizor vlhký, můžete demontovat kryt televizoru, pomocí fénu zapnout maximální horký vzduch a vnitřek televizoru vysušit na vzduchu. To pomůže urychlit rychlost sušení televizoru, ale uvnitř se foukátelevize. Neumisťujte těsnění fénu příliš blízko vnitřku televizoru, aby se vysoká teplota způsobená fénem nebo fénem nedotýkala částí v televizoru.

4. Je-li televizor silně vlhký, požádejte pracovníky odborného servisu, aby otevřeli kryt a nasadili vysokotlaký uzávěr nebo místo, které se v televizoru snadno vznítí. V televizním obrazu způsobeném vlhkostí televizoru se objevují sněhové vločky a barvy. Pokud se vyskytnou problémy, jako jsou abnormality, měli byste se obrátit na výrobce televizoru, nikoli na malého amatérského opraváře, abyste televizor neopravili.

V období dešťů některételevizorys tenčími stěnami jsou pevné, což může snadno způsobit navlhnutí televizorů, protože dešťová voda má tendenci tenčí stěny promáčet. Když tedy televizi obvykle pokládáte, držte ji dál od stěny, která je náchylná na vlhkost, a nejlépe ji položte na stůl. Aby se zabránilotelevizepřed navlhnutím musíte zajistit, aby byl televizor půl hodiny zapnutý, protože vlhkost v televizoru lze odstranit po půlhodinovém zapnutí televizoru, což je dobré pro vysušení televizoru.

Pokud televizor zvlhne, stane se při používání nestabilní a při spouštění bude velmi pomalý. Způsob, jak se vypořádat s vlhkostí televizoru, je nejen těžkopádný, ale také zdržuje naše používání. V každodenním životě je proto nutné televizor chránit před vlhkostí a pravidelně jej udržovat.